Vilniui jau antrą kartą švenčiant kasmetinę Europos šventę „Pasimatymas parke“, Agentūra bendradarbiaujant su Evangelikų reformatų bažnyčia ir VšĮ ,,Vilniaus miesto parkai“ surengs pažintinį renginį.

Ne veltui Vilniuje ir kituose miestuose reformatų kunigai Stanislovas Rapolionis, Abraomas Kulvietis dėl savo pažiūrų atsidūrę Karaliaučiuje daug nuveikė šio krašto ir mūsų tautos labui

Birželio 3 d. 16.30 kviečiame į Evangelikų reformatų bažnyčią (Pylimo g. 18), kur dvasininkas katech. Holger Lahayne papasakos apie bažnyčios istoriją, Sinodo namus, planuojamą statyti paminklą Reformacijai bei bendruomenės gyvenimą. O nuo 17.00 val. vaikščiosime po parką, kur apie teritorijos archeologinius tyrimus ir istoriją pasakos Agentūros vyr. architektė Jūratė Raugalienė, o apie parko išplanavimą, augmeniją bei jos priežiūrą – VšĮ ,,Vilniaus miesto parkai“ vyr. sodininkė Kristina Narvilienė.

,,Pasimatymas parke“ – tai Prancūzijos kultūros ministerijos nuo 2003 m. inicijuotas kasmetinis renginys, pirmąjį birželio savaitgalį vykstantis visoje Europoje, supažindinant visuomenę su parkų istorija, planavimu ir vertingosiomis savybėmis. 2021 m. ta proga Agentūra ir VšĮ ,,Vilniaus miesto parkai“ rengė ekskursiją ir orientacinį žaidimą šeimoms Bernardinų sode.

Prašome registruotis ekskursijai čia: https://docs.google.com/forms/d/1GQ3SHAS5ayDDXaViLFK0TJk7hM6NoxeVQVnPMANinA4/edit